لینک دانلود فایل*تحقیق درباره روش و نحوه توليد قطعات لاستيكي*

قطعات لاستیکی, نحوه تولید,تحقیق درباره روش و نحوه تولید قطعات لاستیکی|pgf39016531
نمونه ی دیگری از مجموعه فایل ها با عنوان تحقیق درباره روش و نحوه توليد قطعات لاستيكي آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 19 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

همانطور كه مي دانيم قطعات لاستيكي نيز به نوبة خود در صنعت كاربرد وسيعي دارند از آنجايي كه در دنياي صنعت كمتر دستگاه تا مكانيزي وجود دارد كه در آن قطعات لاستيكي كاربرد نداشته باشد. بيشترين كاربرد قطعات لاستيكي را مي توان در صنعت خودروسازي، لوازم خانگي و تجهيزات پزشكي مشاهده كرد.

نمونه هايي را در صنعت خودروسازي، مي توان به اين ترتيب نام برد:

1-انواع ضرب گير، 2-انواع شلنگ ها و ديافراگم، ون و لوله هاي لاستيكي، واشر، اورينگ، پلينگ، پايه لاستيكي و كاسه نمد را مي توان نام برد.

شايد در يك مكانزيم يا ماشين براي بيننده بيشتر قطعات فلزي مد نظر باشد، در حالي كه اكثر قطعات حفاظتي و ايمني ماشين از قطعات لاستيكي مي باشد.

به عنوان مثال اگر سيستم ترمز يك خودرو را مشاهده كنيد قطعات حساس اين سيستم از قطعات لاستيكي مي باشد. اينگونه تصور كنيد كه اگر اين قطعات از كيفيت مطلوب برخوردار نباشد چه خسارت هاي مالي و جاني در بر خواهد داشت.به نظر بنده بايد در توليد هر چيزي اول بايد به كيفيت و سپس به نحوة توليد و تيراژ بينديشيم. در پايان يادآور مي شوم كليه روشها و مطالب اين تحقيق از شركت پلمير كاران مي باشد.

شركت پلمير كاران

شركت پلميركاران توليد كننده قطعات لاستيكي و لاستيك فلز مصرف در صنايع خودروسازي، اوازم خانگي و … مي باشد.

اين شركت از سال 1375 فعاليت خود را آغاز نموده و در طول ساليان اخير با تكيه بر تواناييهاي فني و احساس مسئوليت نسبت به تعهدات موفق به جلب اعتماد مشتريان خود شده بطوريكه در اين مدت حجم همكاري با شركت هاي طرف قرار داد مرتباً افزايش يافته است.

يكي از اهداف اصلي و استراتژيك شركت پلميركاران توسعه و بهبود مداوم در كليه زمينه ها است، در اين راستا از بعد امكانات توليدي، اين شركت هر ساله تعداد ماشين آلات خود را افزايش داده و در سال 1381-1380 اقدام يه ساخت مكان مناسبي جهت استقرار كارخانه و دفتر مركزي خود نمود.